Söz Sitesi Basligi

Bir Söz Kategorisi Seçin

Söz Sitesi Basligi

Söz Sitesi Basligi

Ayrılık Sözleri

Söz Sitesi Basligi

Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder. Eğer bir gün beni terkedersen çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem.

Sen benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın. Ayrılığı seçtin mi her şeyi götüreceksin yanında. Geriye hiçbir şey kalmayacak. Bir kişiye gerektiğinden fazla değer veriyorsan; Ya onu kaybedersin ya kendini kahredersin.

Üstada sorarlar sevgi mi nefret mi diye; Nefret diye cevap verir ve ekler: Çünkü onun sahtesi olmaz!

Ne yürek kaldı sana verecek nede inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek. Kızgınlıklarım içimde kor oldu, seni toprağa gömecek.

Bana unut diyorsun mademki unutmak o kadar kolay sen onu unut ve bana dön.

Söz Sitesi Basligi

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun.

Aynı Dili Paylaşsakta Seninle Aynı Duyguları yaşamıyoruz içimizde Sadece Konuşmak olmuyor Aşk Defterinde Anlamakta gerekiyor Sevdiğinde, Sende Bu Kabiliyet Yok Sana Güle Güle Ayrılıklar Geldi Yine..

Senin için harcadım bu ömrümü Sonunda mükafatım Ayrılıkmı olucaktı Sonunda Seninle Ayrılıklarımı oynuyacaktık bu Hayatta inanmıyorum Artık hayata...

Hayatımı mahfettin ama güzel oldu helal olsun.

Ayrılıkları getirdim Kendi Dünyama haran rüzgarları içimde Esiyor Savuruyor beni Amansızca, Bir Seni Sevdim bu Dünyada Birde Ayrılıkları Sevdim istemedende Olsa..

Söz Sitesi Basligi

Söz Sitesi Basligi


Sitemizde Ayrılık Sözleri Kategorisi 20 Sayfa ve 200 Sözden Oluşmaktadır.

Söz Sitesi Basligi Söz Sitesi Basligi